درباره ما

بام فرایند سیستم یک مشاور بین المللی فعال در زمینه ایمنی و مدیریت ریسک است. در قلب بام فرایند یک تیم بین المللی با اعضای کشورهایی مانند هلند، لهستان، ترکیه و آفریقای جنوبی وجود دارد. علاوه بر این، Riskonet در بسیاری از کشورها پراکنده شده است، همچنین دارای شبکه گسترده ای از کارشناسان است که می توانند در حمایت از سازمان شما مستقر شوند.

بام فرایند سیستم ” به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه ارائه خدمات فنی و مهندسی در زمینه ایمنی فرایند و HSE فعالیت می‌کند.

این شرکت بر اساس باور عمیق و تعهد خود در راستای بسط و گسترش فرهنگ ایمنی فرایند و HSE و نیز سیاست‌های خود به‌منظور توسعه مباحث علمی به روز و منطبق با تجربه، اقدام به پی ریزی مجموعه‌ای کامل و چند منظوره در زمینه مباحث مرتبط با این مباحث با پشتوانه‌ای قوی از هیئت علمی، متشکل از زبده ترین افراد دخیل در مباحث HSE کشور نموده است. بی شک یکی از اصلی ترین عناصر در کامیابی و موفقیت سیستم‌های مدیریتی علی الخصوص سیستم‌های ایمنی و HSE یکپارچگی است و لذا این شرکت تمام تلاش خود را متوجه این امر نموده تا مجموعه کامل و تخصصی در این زمینه به کارفرمایان محترم خویش ارائه نماید. اصلی‌ترین دلایل در ناکارامدی سیستم‌های ایمنی فرایند و HSE عبارتند از:

 • ناهمگون بودن این سیستم‌ها
 • عدم تطابق در معیارگزاری‌ها و اهداف
 • نیز یکسان نبودن برنامه‌ها و نگرش‌ها
 • به همین منظور برای رفع این نقیصه “‌بام فرایند سیستم‌” با گروهی کامل و بی‌نظیر از مجموعه‌ای از متخصصین در تمامی زمینه‌های مرتبط با ورود قدرتمند به عرصه این مباحث، خدمات مرتبط را به صورت یکپارچه ارائه می نماید.

مشتری مداری، نگرش سازمانی و حرفه‌ای، ایجاد حس اعتماد و ارتباط متقابل، نوع آوری و ابتکار، بومی سازی ، توجه به ساختارهای موجود و استفاده از پتانسیل داخلی شرکت ها، تلاش در راستای افزایش بهره وری، تعامل سازنده، به روز بودن، هماهنگی و حرکت همراه با جریان پرشتاب تولید علم و تکنولوژی و صداقت درون مایه ذهنی و اخلاقی بام فرایند سیستم است.

بر این باوریم دستیابی به توسعه‌ای همگون، متوازن و همه جانبه، در گرو بینش عمیق، همه جانبه و همزمان به مباحث  بهداشت، ایمنی و محیط زیست است و این مهم محقق نمی شود جز با ترویج صحیح و عمیق فرهنگ ایمنی فرایند و HSE.

معتقدیم ارتقای فرهنگ فخیم بهداشت، ایمنی و محیط زیست وظیفه‌ای است خطیر که مستلزم تلاشی جمعی، برنامه­ ریزی شده و هدفمند تمامی اعضای پیکره‌ی عظیم صنعت در این مرز و بوم است.تلاشی منطبق بر معیارهای علمی و فنی و مطابق با روند پرشتاب پیشرفت و توسعه در دنیای امروز.

می‌دانیم در ابتدای راهیم و تلاش می‌‌‌کنیم با تمام توان در این مسیر قدم بگذاریم و اطمینان داریم در این راه بهترین خواهیم بود چرا که عمیقاً اعتقاد داریم:  “شما شایسته بهترین هستید” 

هدف و مأموریت ” بام فرایند سیستم ” تلاش برای ارتقای سطح ایمنی فرایند و HSR در صنایع کشوراز طریق نگرشی عملیاتی، علمی  و تخصصی به مسئله است. تضمین تولیدی مستمر و پایدار، مدیریت ریسک‌ها، پیشگیری از وقوع وکاهش میزان حوادث، تلاش برای کمینه نمودن تبعات مخرب حوادث احتمالی،کاهش آثار و پیامدهای مخرب زیست محیطی فعالیت های صنعتی، حداقل نمودن میزان آلاینده ها، جلوگیری از بروز بیماری های شغلی و حرفه ای، و اجرای الگویی پویا برای بهبود مستمر، تضمین و اطمینان از سلامت افراد،تجهیزات، و محصولات همه و همه در گروه نگرشی جامع، علمی و خلاقانه به مباحث ایمنی فرایند و HSE است و نیل به این مهم، هدف مجموعه فنی مهندسی بام فرایند سیستم است

 

چرا بام فرایند سیستم؟

 • نگرشی جامع و همه جانبه به مباحث ایمنی فرایند و HSE
 • ارائه کلیه خدمات حوزه ایمنی فرایند و HSE به صورت توأمان از طریق یک سیستم مدیریتی و یک نظام کاری.
 • ارائه کننده همزمان خدمات فنی مهندسی و خدمات پشتیبانی و تأمین کالا در حوزه ایمنی فرایند و HSE
 • مشارکت با شرکت‌های بین المللی به منظور ارائه خدمات منطیق با دستاوردهای بروز دنیا
 • اجرای ده‌ها مورد موفق پروژه‌های بزرگ و کوچک در زمینه مباحث ایمنی فرایند و HSE
 • تجربه کاری پرسنل در صنایع مختلف علی‌الخصوص صنعت 
 • تلفیق تجربه با تحرک ، توان و انرژی نیروی جوان فنی.
 • توجه به گسترش و تعمیق مباحث علمی- پژوهشی از طریق حمایت از پروژه‌های تحقیقاتی و همچنین پشتیبانی از انتشارات مرتبط.
 • سعی در بومی سازی علوم مرتبط با میاحث  ایمنی فرایند و HSE به منظور بالابردن میزان اثربخشی و تطبیق با شرایط فرهنگی  و کاری کشور.
 • تمرکز بر تقویت بنیه‌ی علمی فعالیت ها  و برخورداری از جدیدترین و بروزترین مفاهیم علمی از طریق ارتباطات داخلی و خارجی با مراکز آکادمیک و صنعتی.
اسکرول به بالا