سه شنبه, فوریه 21, 2017

بر این باوریم دستیابی به توسعه­ای هم­گون، متوازن و همه جانبه، در گرو بینش عمیق، همه جانبه و همزمان به مباحث کیفیت، بهداشت، ایمنی و محیط زیست است و این مهم محقق نمی شود جز با ترویج صحیح و عمیق فرهنگ HSE.

معتقدیم ارتقای فرهنگ فخیم بهداشت، ایمنی و محیط زیست وظیفه­ای است خطیر که مستلزم تلاشی جمعی، برنامه­ریزی شده و هدفمند تمامی اعضای پیکره­ی عظیم صنعت در این مرز و بوم است.تلاشی منطبق بر معیارهای علمی و فنی و مطابق با روند پرشتاب پیشرفت و توسعه در دنیای امروز.

می‌دانیم در ابتدای راهیم و تلاش می‌‌‌کنیم با تمام توان در این مسیر قدم بگذاریم و اطمینان داریم در این راه بهترین خواهیم بود چرا که عمیقاً اعتقاد داریم:

"شما شایسته بهترین هستید"

مشتری مداری، نگرش سازمانی و حرفه­ای، ایجاد حس اعتماد و ارتباط متقابل، نوع آوری و ابتکار، بومی سازی ، توجه به ساختارهای موجود و استفاده از پتانسیل داخلی شرکت ها، تلاش در راستای افزایش بهره وری، تعامل سازنده، به روز بودن، هماهنگی و حرکت همراه با جریان پرشتاب تولید علم و تکنولوژی و صداقت درون مایه ذهنی و اخلاقی  بام فرایند سیستم است.

" بام فرایند سیستم " به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه ارائه خدمات فنی و مهندسی در زمینه مباحث HSEQ فعالیت می‌کند.

این شرکت بر اساس باور عمیق و تعهد خود در راستای بسط و گسترش فرهنگ HSEQ و نیز سیاست های خود بمنظور توسعه مباحث علمی به روز و منطبق با تجربه، اقدام به پی ریزی مجموعه ای کامل و چند منظوره در زمینه مباحث مرتبط با بهداشت، ایمنی و محیط زیست با پشتوانه ای قوی از هیئت علمی، متشکل از زبده ترین افراد دخیل در مباحث HSE کشور نموده است. بی شک یکی از اصلی ترین عناصر در کامیابی و موفقیت سیستم‌های مدیریتی علی الخصوص سیستم HSE یکپارچگی است و لذا این شرکت تمام تلاش خود را متوجه این امر نموده تا مجموعه کامل و تخصصی در زمینه مباحث HSE به کارفرمایان محترم خویش ارائه نماید.

این شرکت در زمینه ارائه انواع خدمات مرتبط با HSE فعالیت داشته که محورهای خدمات این شرکت شامل موارد ذیل است:

الف) مهندسی ایمنی و ارزیابی ریسک

ب) مهندسی حریق

ج) مهندسی محیط زیست

د) مدیریت

و)مدیریت کیفیت سیستم‌های مدیرتی(HSE )

ه) آموزش و خدمات آموزشی HSEQ

و) تأمین کالای مرتبط با

این شرکت با توجه به لزوم تعامل با مجامع تخصصی داخلی و خارجی در حال حاضر با تعدادی از شرکت‌های داخلی و خارجی در زمینه خدمات مهندسی، آموزشی و مشاوره فنی تخصصی و همچنین تأمین کالا قرارداد همکاری داشته تا از این طریق بر وسعت دید و حیطه تخصصی خود بیافزاید.

این شرکت به عنوان اولین و تنها عامل برگزاری دوره های تخصصی NFPA در ایران از طریق شرکت Riskonet شرکت عامل برگزاری دوره های NFPA در اروپا فعالیت می نماید. همچنین در زمینه خدمات مهندسی ایمنی و مدیریت ریسک نیز با شرکای بین المللی خود اماده ارائه خدمات با بالاترین کیفیت ممکن است.

یکی از اصلی ترین دلایل در ناکارامدی سیستم های مدیریتی و ایمنی ناهمگون بودن این سیستم ها، عدم تطابق در معیارگزاری‌ها و اهداف و نیز یکسان نبودن برنامه ها و نگرش ها است، به همین منظور برای رفع این نقیصه " بام فرایند سیستم " با گروهی کامل و بی نظیر از مجموعه ای از متخصصین در همه ی زمینه‌های دخیل در مبحث HSEQ با ورود قدرتمند به عرصه این مباحث کلیه خدمات مرتبط با این مبحث را به صورت یکپارچه ارائه می نماید.

-         نگرشی جامع و همه جانبه به مباحث HSEQ

-         ارائه کلیه خدمات HSE به صورت توأمان از طریق یک سیستم مدیریتی و یک نظام کاری.

-         اولین و تنها شرکت ارائه کننده همزمان خدمات فنی مهندسی و خدمات پشتیبانی و تأمین کالا.

-         همکاری با مراکز دانشگاهی و اساتید و اعضای هیئت‌های علمی دانشگاه‌ها و مراکز علمی داخلی و خارجی و استفاده از شرکای بین المللی در ارائه خدمات مهندسی  و آموزشی.

-         اجرای ده‌ها مورد موفق پروژه‌های بزرگ و کوچک در زمینه مباحث HSEQ

-         تجربه کاری پرسنل در صنایع مختلف علی‌الخصوص صنعت نفت، گاز و پتروشیمی.

-         همکاری علمی و نزدیک با مؤسسات بهداشت، ایمنی و محیط زیست معتبر بین المللی.

-         توجه به گسترش و تعمیق مباحث علمی- پژوهشی از طریق حمایت از پروژه های تحقیقاتی و همچنین پشتیبانی از انتشارات مرتبط.

-         سعی در بومی سازی علوم مرتبط با مباحث HSE به منظور بالابردن میزان اثربخشی و تطبیق با شرایط فرهنگی  و کاری کشور.

-         تمرکز بر تقویت بنیه‌ی علمی فعالیت ها  و برخورداری از جدیدترین و بروزترین مفاهیم علمی از طریق ارتباطات داخلی و خارجی با مراکز آکادمیک و صنعتی.

-         مسئولیت پذیری فنی در تمامی مراحل اجرای پروژه و پس از پایان پروژه در قبال عملکرد فنی و تخصصی مجموعه.

-         بهره گیری از مشاوران متخصص و مجرب صنایع مختلف.