بام فرایند سیستم به منظور پشتیبانی از خدمات مهندسی ارائه شده و نیز امکان ارائه خدمات کامل و یکپارچه به کارفرمایان محترم، خدمات پشتیانی در موارد مرتبط با HSE ارائه می نماید .
حفظ کیفیت در ارائه خدمات پشتیبانی در سطح خدمات مهندسی ارائه شده، سیاست اصلی بام فرایند سیستم در این بخش است.


تخصص و تجربه 2 معیار اصلی و اساسی در ارزش گذاری بر نیروی انسانی در مباحث HSEاست و مسلم است بخش اعظمی از مباحث HSE بر پایه نیروی انسانی استوار است. نگهداری سیستم ها، نظارت مستمر و دقیق، تهیه مدارک مرتبط، ارائه راهکارهای بهبود بخش، نظارت علمی و دقیق، صدور پرمیت، ارزیابی ریسک و سایر مباحث مطرح در HSE همه و همه بسته به وجود و عملکرد نیروی انسانی با تجربه و متخصص است.
" بام فرایند سیستم " در راستای وظیفه خود برای ایجاد فضاهای کاری امن و سالم یکی از برنامه های کاری خود را تأمین نیروی انسانی متخصص در مباحث مختلف HSE با توجه به نیازهای عملیاتی سازمان¬ها و شرکت¬ها قرار داده است.
آنچه در این بین از اهمیت بالایی برخوردار است تناسب نیروی کار و نوع پروژه است که از دو منظر تجربه و تخصص مورد توجه قرار می¬گیرد. بدیهی است نیازمندی های نیروی پروژه¬های عمرانی و ساختمانی با نیروی پروژه¬های عملیاتی فرایندی متفاوت است و در تامین نیرو این یکی از کلید واژه های اساسی است.
تجربه و عملکرد تمامی نفرات تحت سرپرستی شرکت را تضمین می نماییم و به شما اطمینان می دهیم نفرات زبده با تجربه ی علمی و عملی مناسب با فعالیت شما به شما معرفی کنیم. ما همیشه بهترین را برای شما می خواهیم. چون:

" شما لایق بهترین هستید "

بام فرایند سیستم با عضویت در مجموعه‌ای بین المللی ، توانایی تأمین کلیه کالاهای مرتبط با مباحث HSE و سایر تجهیزات صنعت نفت، گاز و پتروشیمی را با توجه به شبکه گسترده دفاتر بین المللی خود در آسیا و اروپا با انواع برندهای متنوع دارا می باشد.
هدف ما تامین کالای با کیفیت و منطبق با خواست کارفرما در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه است. تمرکز اصلی این شرکت تامین کالای مرتبط با حوزه ایمنی، سلامت و محیط زیست است.