بام فرایند سیستم به منظور ایجاد امکان ارائه خدمات تخصصی و با کیفیت، منطبق با پیشرفت های بروز صنایع مختلف دنیا اقدام به ایجاد یک شبکه گسترده بین المللی از همکاران با تخصص های متنوع در حوزه HSE نموده است.
این شبکه متشکل از همکاران داخلی و بین المللی است که با ارتباط نزدیک تخصصی، امکان ارائه خدمات مشترک با بهره گیری از پتانسیل ها و توانایی های یکدیگر را فراهم می اورد.این شرکت به عنوان همکار اصلی اروپایی بام فرایند سیستم در زمینه ارائه خدمات مهندسی در حوزه ریسک و مهندسی حریق فعالیت می نماید. یکی از زمینه های کاری Riskonet ارائه مشاوره مربوط به امور بیمه و اعتباری سازمان متاثر از ایمنی در برابر حریق است که در سایه تجربه بالای مدیران شرکت، سابقه در خشانی در این زمینه دارد.
آقای Tom de Nooij به عنوان مدیرعامل این شرکت، از اعضای سرشناس NFPA بوده و دارای نشان CFPs می باشد و یکی از اعضای نگارش کد 30 این سازمان است. بر همین اساس این شرکت یکی از اصلی ترین برگزار کنندگان دوره های NFPA و نیز ممیزی های مرتبط با تاسیسات بزگر در اروپا بر اساس این استاندارد در حوزه اتحادیه اروپا است.
همچنین آقایRon de Bruijn از مدیران این شرکت، مدیر سابق دپارتمان مدیریت ریسک شرکت Marsh است که یکی از بزرگترین مشاوران مباحث بیمه و اعتبارات مربوط در اروپا محسوب می شود.
آدرس سایت
این شرکت به عنوان همکار اصلی اروپایی بام فرایند سیستم در زمینه ارائه خدمات مهندسی در حوزه ریسک و مهندسی حریق فعالیت این شرکت در سال 2015 تاسیس شد. این شرکت خدمات مشاوره فنی و تخصصی در زمینه ایمنی، ایمنی فرآیندی و قابلیت اطمینان ارائه می دهد. هدف این شرکت ارائه خدمات همراه با یک رویکرد عملی و واقع بینانه برای کارفرمایان خود است.
آدرس سایت
این شرکت به ارائه خدمات بسیار پیشرفته تخصصی و مشاوره در زمینه مهندسی حریق و آموزش های حرفه ای در این زمینه پرداخته و به عنوان همکار در بخش خدمات مهندسی حریق در کنار بام فرایند سیستم قرار دارد. H2K در زمینه ممیزی مبانی مهندسی حریق، ارائه خدمات مشاوره، ارائه خدمات آموزشی در این زمینه فعالیت می نماید. بر همین اساس در زمینه کلیه مباحث مهندسی حریق در بحث Safety از همکاری و مشاوره تخصصی این شرکت بهره گرفته خواهد شد. باید در نظر داشت ایمنی حریق یکی از اصلی ترین محورهای مهندسی ایمنی در صنایع فرایندی است.
شرکت بازرسی مهندسی و صنعتی ایران (Industrial & Engineering Inspection Company of Iran) به اختصار IEI نامیده می شود در سال 1362 بعنوان اولین و قدیمی ترین شرکت ایرانی با ماهیت مستقل و ملی در حوزه بازرسی فنی تأسیس و موفق گردیده است با مدیریت و ساماندهی 25 شعبه استانی و گمرکات در داخل کشور و 7 شعبه خارجی در کشورهای آلمان ، ترکیه ، امارات متحده عربی ، چین (شانگهای و پکن ) ، ژاپن و روسیه خدمات بسیار ارزنده ای را در صنایع مختلف ارائه نماید. این مجموعه با شبکه ای متشکل از 600 نفر نیروی ستادی و بازرس در ایران و 1000 نفر بازرس مقیم خارج از ایران و با حضور گسترده در پروژه های مختلف ، تا کنون بیش از 100 هزار نوبت بازرسی تجهیزات صنایع نفت ، گاز ، پالایش و پتروشیمی ، صنایع فولاد ، ماشین آلات ، ارتباطات و مخابرات ، سد و نیروگاه ، حمل ونقل ، … را در قریب به 60 کشور جهان با موفقیت به انجام رسانده و نه تنها کارنامه ایی درخشان در صنایع ملی به یادگار گذاشته بلکه حضور مقتدرانه ای در بین رقبای خارجی خود در سطح بین المللی نیز داشته است .
آدرس سایت